Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tak tohle vážně nevymyslíš, to by i Pat & Mat řekli jenom ... a je to ...

30. 03. 2017 9:24:02
Ceny vstupenek do „ sektoru hostí „ budou pro fanoušky brněnské Komety, za trest, o 280,- Kč dražší, než pro domácí. Tak bylo rozhodnuto před prvním semifinálovým utkáním v Hradci Králové. Proč ? To nikdo racionálně nevysvětlil.

I přes to, že oba dva sektory na stání fanouškovských táborů ve Fortuna Areně v Hradci Králové dělí jenom několik metrů od sebe, tak domácí zaplatí 170,- Kč a hosté zaplatí 450,- Kč. Pochopitelně, že to značně rozladilo fanoušky Komety. O to větší bylo fanouškovské rozladění v okamžiku, kdy generální manažer Hradce Králové, pan Aleš Kmoníček, vydal tak duchaplné prohlášení, nad kterým do slova a do písmene zůstává rozum stát. Takže důvodem, tímto diskriminačním, neférovým a nekorektním rozhodnutím prý, podle hradeckého manažera Aleše Kmoníčka, byl zámysl nastavit stejné podmínky pro hradecké fanoušky, kteří zaplatí v Brně za lístek na stání 450,- Kč....jak se s oblibou říká ... TAK TOHLE VÁŽNĚ NEVYMYSLÍŠ ... Pochopitelně tento argument u fans-Komety neobstál a zcela logicky se nabízí pokračování této matematické anabáze po příjezdu do Brna ... dobrá tedy, my jsme měli v Hradci vstupné dvojnásobné oproti zbytku stadionu, a tak tedy to máte hradečáci v Brně, ne za 450,- Kč, ale rovnou za „ tisícovku „ .

Všichni, kteří se celý život tzv. „ motají“ okolo hokeje, ať už samotní hráči, a nebo reportéři, či novináři, se jednoznačně shodují na tom, že nikdy a nikde, se s tímto ještě nesetkali. Ještě byla ze strany ČT snaha o získání podrobnějších a detailnějších informací, a tak před zahájením zápasu se odehrával rozhovor na kameru s manažerem Alešem Kmoníčkem, se snahou zjistit opravdové a racionální důvody celé té transakce s cenou vstupenek na utkání. No, ono to mělo k rozhovoru hodně daleko, protože dotazovaný řekl, že všechno již uvedl v tisku, a tak nemá důvod se opakovat na kameru ... A JE TO ! ...

Já kupuji rohlík za 2,- Kč, ale ty jsi z jiného města, tak za něj zaplatíš 5,- Kč...typický Kocourkov u nás, a už dokonce i ve sportu, kde by se spíše očekávalo jednání v duchu FAIR-PLAY. Ve finále tomu nasadil korunu svým prohlášením, marketingový ředitel Mountfieldu, pan Petr Picka, že systém cenotvorby vstupenek pro hosty používají, aby vytvořili stejné cenové podmínky pro hradecké fanoušky, ale hlavně, že na základě jejich letitých zkušeností s těmito vypjatými semifinálovými zápasy jim značně stoupají náklady vzhledem k počtu fanoušků. Proč marketingový ředitel Petr Picka lže ? Jaké letité zkušenosti ? Jak dlouho je Hradec Králové v extralize ? Jaké zvyšující se náklady ? Vždyť letos jsou hradečáci teprve prvně v semifinále extraligy. Pokud těmi zvyšujícími se náklady bylo myšleno posílení pořadatelské služby, což se také, tak nějak šušká, že všechno to mělo důvod, a sice strach z toho, že by brněnské fanoušky tzv. „ neukočírovali „ , a tak šlo o to, jejich fans odradit cestou nastavením nehorázného vstupného ... jak krátkozraké, vždyť ten, kdo bude za každou cenu jet fandit, ale i tzv. "fandit" Kometě, tak si tu cestičku do té jámy lvové nějak určitě najde, aby se tam patřičně seberealizoval a vyřádil. Navíc samotné prohlášení od zástupce takové renomované firmy, obchodní společnosti, jakou je Mountfield, která má miliónové obraty, o obavy ze zvyšujících se nákladů v řádech tisícovek za posílení pořadatelské služby ?... tak to je víc, jak trapné... holt by museli manažeři na kole štěstí , u Bédy Trávníčka, upravit procenta slev, aby to jejich obchodní společnost nepoložilo a zůstala tzv. „ na svejch“.... takže tedy,v Kocourkově sportu zdar a naší hokejové extralize obzvlášť.

Autor: Ivo Panuš | čtvrtek 30.3.2017 9:24 | karma článku: 17.80 | přečteno: 877x

Další články blogera

Ivo Panuš

… co ňáký lithium, až dojde k lámání chleba, tak pošlou do světa i ten náš Karlštejn ...

Ostuda, ale jinak to byl docela fajnový předvolební mítink, a ještě k tomu za přítomnosti televizních kamer. Je to zrovna pár minut co jsem shlédnul záznam z jednání naší milostivé vrchnosti ... Nebude lepší zůstat v pátek doma?

18.10.2017 v 8:04 | Karma článku: 14.72 | Přečteno: 320 | Diskuse

Ivo Panuš

Stoupá u nás negramotnost, a nebo je to pouhý projev neúcty, pohodlnosti a lenosti ?

V době, kdy celý svět je na pokraji jaderného konfliktu a u nás prudce zuří volby, kdy volební strany jsou ve fázi, že se začíná už prát špinavé prádlo, tak já si přijdu s takovou banální, nezajímavou, až skoro blbou, otázkou.

11.10.2017 v 8:49 | Karma článku: 18.58 | Přečteno: 735 | Diskuse

Ivo Panuš

Je Tomáš Rosický sparťanský mazánek, a nebo to má být projev kultu osobnosti ve Spartě ?

Obyčejné protěžování, a nebo tzv. „ prdelkování“, či snad dokonce opatrné našlapování, aby neměl přes cestu stébélko ? Každopádně to je kapitální eufórie, že Rosický dal, po 17-ti letech odmlky, v rudém triku Sparty....góóóóól...

11.9.2017 v 19:22 | Karma článku: 24.45 | Přečteno: 803 | Diskuse

Ivo Panuš

Kopne si David Lafata ve Spartě ještě do balónu, i po jeho hostování ve Všechnopárty ?

Za normálních podmínek, svobody slova a projevu, bez hrozby cenzury a perzekuce, za to co proneseme veřejně skrz média, tak tedy za těchto podmínek, by obavy nemusely být vůbec na místě. Ale i tak, kdo by dával za Spartu góly ?

9.9.2017 v 1:50 | Karma článku: 33.54 | Přečteno: 2229 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jaroslav Herda

Dementi!

Mohou splnit naše očekávání? Mohou nás pozitivně překvapit? Obávám se, že ne. Zdá se, že slova byla napsána po zralé úvaze a řádně a pečlivě doložena.

21.11.2017 v 18:29 | Karma článku: 9.65 | Přečteno: 479 | Diskuse

Pavel Vávra

Sex je motor, sex je zbraň.

Posouváním a znejasňováním hranic "přípustného" ničíme možnosti pro seznamování, ale také ničíme motor lidské civilizace a lidství tím, že "přiléváme do benzínu vodu". A dříve nebo později se ten motor zadře.

21.11.2017 v 18:05 | Karma článku: 17.54 | Přečteno: 409 | Diskuse

Tomáš Flaška

Měli bychom být za invazi v roce 1968 vděční

"Československo by mělo být Sovětskému svazu za rok 1968 vděčné: historie pražského jara." Tento článek vyšel v den návštěvy prezidenta Zemana v Rusku na serveru Zvezda.

21.11.2017 v 16:09 | Karma článku: 37.64 | Přečteno: 1172 | Diskuse

Jiří Turner

Konverze od ateismu k ateismu

Moudrost náboženství by měla patřit celému lidstvu, i těm nejracionálnějším z nás, a zasluhuje, aby si jí i její největší odpůrci zaobírali. Náboženství je příliš užitečné a vlivné, než aby se mohlo zcela přenechat věřícím.

21.11.2017 v 15:23 | Karma článku: 12.84 | Přečteno: 475 | Diskuse

Alena Kulhavá

Jak fakenews a nepravdy ovlivňují nejen výsledky parlamentních a prezidentských voleb v ČR

Pravda zvítězí platí skutečně až při pohledu tváří tvář smrti a někteří i to obejdou a pak je otázka, co prožívají potom (pokud vezmeme zkušenosti různých náboženství pouze jako teoretické možnosti). Je odpovědnost na politicích?

21.11.2017 v 14:31 | Karma článku: 14.46 | Přečteno: 669 |
Počet článků 181 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 748

... žít a zůstat v životě úplně sám v samotě,to není úplně nejvhodnější a nejšťastnější,ale ne vždy o tom rozhodujeme my sami,někdy jsme dokonce bez šance postaveni tzv. před hotovou věc ... a tečka ...a toto mají zvířata geneticky v sobě zakódované,a proto žijí ve smečkách,různých společenstvech,pospolitostech a symbiózách ...... káždý z nás,bez rozdílu toho v jaké své momentální životní situaci se nachází, to má na tomto světě na určitý čas všechno pouze a jenom propůjčené ... ... ten,kdo si to již uvědomil,a i se podle toho tak již chová,přemýšlí a uvažuje,patří mu za to tedy i poděkování ... ... ten,kdo je pomalejší,tak se k tomuto prokouše...po čase také,a budiž všem tyto články návodem,slabikářem,pomůckou,příručkou  ... může nastat situace,že některé myšlenky, prezentované v článcích, v někom z Vás vyvolají nepříjemný a negativní pocit,který je označován,jako VZTAHOVAČNOST,ale mohu Vás uklidnit,protože pokud by u Vás tato situace,nastala,tak se jedná o SVĚDOMÍ...

...život mě naučil,že nejnebezpečnější a nejbezpečnější zároveň, jsou zbraně : -lidský jazyk -tužka -papír ... nakonec ne jednou jsem se stal terčem posměchů,ironických poznámek,zesměšňování a ponižování,že moje IQ a schopnost komunikovat,odpovídá tomu,že musím psát,a to nejlépe ještě do konceptu...ano,tak mě to život naučil,nestydím se za to a budu v tom i pokračovat dále,jelikož se mi to osvědčilo i z dob,když mi bylo vyhrožováno odstraněním a fyzickou likvidací,když jsem byl vystaven a stal se obětí rabování a plundrování,když jsem byl uvržen do SAMOTY,když jsem zůstal na všechno a ve všem SÁM.....ale osvědčilo se mi to i v době,kdy po tom všem,mi byl navrhut SMÍR v domnění,že bude vše ZAPOMENUTO...

P.S.  Z přetrvávajících zdravotních důvodů není moje motorika ještě úplně vpořádku, v souvislosti s vkládáním myšlenek skrz klávesnici na "papír", a tak to může někdy působit diletantsky, až komicky  :-(

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.