Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fšechno je to vo lidech …

24. 03. 2017 9:54:07
... ale úplně katastrofický scénář však nastává, až tehdy, když kompetence se dostanou do rukou těm, co mají rychlejší hubu, než mozek ...

... dnes to nebude vůbec moc dlouhé, nejspíš to bude jenom taková glosa, přesně v duchu tradiční filmové hlášky... nebudeme se pouštět do žádných složitých akcí ... Ale na opětovný RESTART, už druhý v pořadí, bohužel, by to mohlo stačit.

Dnes by to mělo být, tak nějak VO TOM, kam už jsme byli schopni, až zajít, kdy s hrůzou nemohu vypudit ze sebe myšlenky, či dokonce otázky o tom ... Kam ? Kam, až to necháme zajít ? Kdy nastane ten okamžik, že bude opravdu platit ... TAK TOHLE UŽ JE VÁŽNĚ PŘES ČÁRU ? Někdo možná namítne, že jsem „ outlocitnej „ , a že moje starosti by chtěl mít, protože se nezúčastňuji nekonečného, ale hlavně nic neřešícího, sociálního lynčování politiků, ministrů, poslanců, senátorů. Stejně tak mým prohřeškem je i to, že se nesnažím radit politickým „ špičkám“, kdy je úplně jedno jestli fouká ze západu, či z východu, akorát si neodpustím, že šťourání se v tom, když FOUKÁ ZE SEVERU, a teď zcela jistě nemám na mysli EVROPU, ale beru to, jak se v dnešní moderní době používá ... V GLOBÁLNÍM MĚŘÍTKU ... tak to bych se, já osobně, a to je můj názor, pěkně prosím, opravdu NEPOUŠTĚL DO ŽÁDNÝCH SLOŽITÝCH AKCÍ.

Ale to jsem uhnul, a to jsem nechtěl, dnes tedy určitě ještě ne ... o situaci u nás, že pokud chci slyšet něco pravdivého z médií, tak si v TV pustím sport ... to, až někdy příště, v rámci svých možností.

Dovoluji si, připíchnout dva odkazy, které mají hodně společného, i když to tak na první pohled nevypadá. Jedná se o situace, které čekají jednou každého z nás, tedy přesněji, situace čekající na každého z nás. V tomto jsme si naprosto rovni ... boháč, chudák, miliardář, žebrák, bezdomovec, sportovec, invalida ... a teď možná budu ve Vašich očích moralistou typu Mirek Dušín, a nebo Kája Mařík, ale můžete mi věřit, že i za tu největší hromadu peněz si svoje zdraví nepořídíte. A tak, když v TV reklamách se mě ten vousatý pán, co je někde pod palmou, na ostrově, nebo se prohání po pláži na koni, ptá proč ještě nejsem v klubu miliardářů, to jako že nemám vsazeno a už po zítří, a nebo dokonce už zítra, se zase losuje... Tak mu ve vší slušnosti a počestnosti odpovídám... Nejsem v klubu miliardářů, protože by mi to bylo stejně k hovnu !!! Jedná se tedy o situace, které se týkají lidského skonu, tedy smrti. Lidská smrt a všechno co se kolem toho točí a odehrává, kdy to zcela jistě nejsou příjemné záležitosti, leč nevyhnutelné, to by zcela jistě mělo být TABU, a sice ve vší úctě, počestnosti, v rámci etiky, důstojnosti ... A proto nechápu, nerozumím, ani jsem nepochopil, proč byl vyroben a dokonce i zveřejněn tento článek.

https://www.krimi-plzen.cz/a/hasici-zasahovali-v-krematoriu/

To není ani článek, to je několik souvětí, které tomu tzv. „ daly na frak“ . Doslova mě mrzí, že tuto informaci, která není vůbec informací, protože se v konečném důsledku vlastně nic nestalo, jak se dozvídáme, pustili ven. Teď si dovolím použít jinou filmovou hlášku, a sice ... kde soudruzi z NDR udělali chybu ... Protože, až na tento nechutný úlet, do této doby, se vždycky jednalo o aktuální, vyvážené, zásadní, konkrétní a důležité informace o tom co se v regionu děje. Nakonec to i můžete posoudit, že určitě nechci nikoho obhajovat. Ale je zcela neodpustitelné to, že se dozvídám, že v krematoriu v Klatovech hořelo, protože unikl a způsobil to spalující se lidský tuk, ale vlastně nehořelo, protože se to lokalizovalo ručními hasícími přístroji. Jednoduše řečeno...úplně zbytečná informace, ovšem značně nechutná.

Co se týká druhého příspěvku, zde bych se vůbec nebál označit za hyenismus,cynismus, morbidnost a snad i genocidu proti lidskosti... ani nenalézám pro to žádná patřičná slova, fakt z toho nemohu... Ani o tom nijak víc nebudu polemizovat, protože opět je to nehorázná a nechutná záležitost.

http://bleskove.cz/zpravy/7165-neskutecna-zhovadilost-televize-pustila-falesnou-zpravu-o-umrti-spinarove

Co si, ale neodpustím, na závěr ? Že tato mince, nebo chcete-li tyto dvě mince, tyto články, mají pochopitelně i druhou stranu. Bohužel, opět tu nechutnou. Bylo by zbytečné se zmiňovat, že výše uvedené odkazy prolétly a přistály na všech možných a existujících, jak se dnes moderně používá, sociálních sítích. No a to nastalo peklo č.2 ... diskuze a komentáře ... jsem doslova zděšen, že místo aby se k tomu vyjadřovali čtenáři racionálně, tak to bylo tzv. „ pole neorané “ pro nechutné komentáře a morbidní „vtípky“, narážky, srandičky.... nakonec, jak už jsme na toto zvyklí ... já tomu říkám a nestydím se za to, že jsem v tomto případě sprostý ... melou se tam samá hovna ...

Chtěl bych paní Věře Špinarové, věřím, že i většina Vás, milí kolegové blogeři, popřát její brzké uzdravení, ale hlavně by se měla už šetřit, s ohledem na její zdravíčko. K tomu přání nelze snad, ani neposlat její excelentní provedení písničky, kdy při poslechu má člověk ... husinu ... po celém těle a název té písničky je naprosto výmluvný ... JEDNOHO DNE SE VRÁTÍŠ ...

Autor: Ivo Panuš | pátek 24.3.2017 9:54 | karma článku: 8.61 | přečteno: 230x

Další články blogera

Ivo Panuš

… co ňáký lithium, až dojde k lámání chleba, tak pošlou do světa i ten náš Karlštejn ...

Ostuda, ale jinak to byl docela fajnový předvolební mítink, a ještě k tomu za přítomnosti televizních kamer. Je to zrovna pár minut co jsem shlédnul záznam z jednání naší milostivé vrchnosti ... Nebude lepší zůstat v pátek doma?

18.10.2017 v 8:04 | Karma článku: 14.72 | Přečteno: 320 | Diskuse

Ivo Panuš

Stoupá u nás negramotnost, a nebo je to pouhý projev neúcty, pohodlnosti a lenosti ?

V době, kdy celý svět je na pokraji jaderného konfliktu a u nás prudce zuří volby, kdy volební strany jsou ve fázi, že se začíná už prát špinavé prádlo, tak já si přijdu s takovou banální, nezajímavou, až skoro blbou, otázkou.

11.10.2017 v 8:49 | Karma článku: 18.58 | Přečteno: 735 | Diskuse

Ivo Panuš

Je Tomáš Rosický sparťanský mazánek, a nebo to má být projev kultu osobnosti ve Spartě ?

Obyčejné protěžování, a nebo tzv. „ prdelkování“, či snad dokonce opatrné našlapování, aby neměl přes cestu stébélko ? Každopádně to je kapitální eufórie, že Rosický dal, po 17-ti letech odmlky, v rudém triku Sparty....góóóóól...

11.9.2017 v 19:22 | Karma článku: 24.45 | Přečteno: 803 | Diskuse

Ivo Panuš

Kopne si David Lafata ve Spartě ještě do balónu, i po jeho hostování ve Všechnopárty ?

Za normálních podmínek, svobody slova a projevu, bez hrozby cenzury a perzekuce, za to co proneseme veřejně skrz média, tak tedy za těchto podmínek, by obavy nemusely být vůbec na místě. Ale i tak, kdo by dával za Spartu góly ?

9.9.2017 v 1:50 | Karma článku: 33.54 | Přečteno: 2229 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jaroslav Herda

Dementi!

Mohou splnit naše očekávání? Mohou nás pozitivně překvapit? Obávám se, že ne. Zdá se, že slova byla napsána po zralé úvaze a řádně a pečlivě doložena.

21.11.2017 v 18:29 | Karma článku: 9.65 | Přečteno: 479 | Diskuse

Pavel Vávra

Sex je motor, sex je zbraň.

Posouváním a znejasňováním hranic "přípustného" ničíme možnosti pro seznamování, ale také ničíme motor lidské civilizace a lidství tím, že "přiléváme do benzínu vodu". A dříve nebo později se ten motor zadře.

21.11.2017 v 18:05 | Karma článku: 17.54 | Přečteno: 409 | Diskuse

Tomáš Flaška

Měli bychom být za invazi v roce 1968 vděční

"Československo by mělo být Sovětskému svazu za rok 1968 vděčné: historie pražského jara." Tento článek vyšel v den návštěvy prezidenta Zemana v Rusku na serveru Zvezda.

21.11.2017 v 16:09 | Karma článku: 37.64 | Přečteno: 1172 | Diskuse

Jiří Turner

Konverze od ateismu k ateismu

Moudrost náboženství by měla patřit celému lidstvu, i těm nejracionálnějším z nás, a zasluhuje, aby si jí i její největší odpůrci zaobírali. Náboženství je příliš užitečné a vlivné, než aby se mohlo zcela přenechat věřícím.

21.11.2017 v 15:23 | Karma článku: 12.84 | Přečteno: 475 | Diskuse

Alena Kulhavá

Jak fakenews a nepravdy ovlivňují nejen výsledky parlamentních a prezidentských voleb v ČR

Pravda zvítězí platí skutečně až při pohledu tváří tvář smrti a někteří i to obejdou a pak je otázka, co prožívají potom (pokud vezmeme zkušenosti různých náboženství pouze jako teoretické možnosti). Je odpovědnost na politicích?

21.11.2017 v 14:31 | Karma článku: 14.46 | Přečteno: 669 |
Počet článků 181 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 748

... žít a zůstat v životě úplně sám v samotě,to není úplně nejvhodnější a nejšťastnější,ale ne vždy o tom rozhodujeme my sami,někdy jsme dokonce bez šance postaveni tzv. před hotovou věc ... a tečka ...a toto mají zvířata geneticky v sobě zakódované,a proto žijí ve smečkách,různých společenstvech,pospolitostech a symbiózách ...... káždý z nás,bez rozdílu toho v jaké své momentální životní situaci se nachází, to má na tomto světě na určitý čas všechno pouze a jenom propůjčené ... ... ten,kdo si to již uvědomil,a i se podle toho tak již chová,přemýšlí a uvažuje,patří mu za to tedy i poděkování ... ... ten,kdo je pomalejší,tak se k tomuto prokouše...po čase také,a budiž všem tyto články návodem,slabikářem,pomůckou,příručkou  ... může nastat situace,že některé myšlenky, prezentované v článcích, v někom z Vás vyvolají nepříjemný a negativní pocit,který je označován,jako VZTAHOVAČNOST,ale mohu Vás uklidnit,protože pokud by u Vás tato situace,nastala,tak se jedná o SVĚDOMÍ...

...život mě naučil,že nejnebezpečnější a nejbezpečnější zároveň, jsou zbraně : -lidský jazyk -tužka -papír ... nakonec ne jednou jsem se stal terčem posměchů,ironických poznámek,zesměšňování a ponižování,že moje IQ a schopnost komunikovat,odpovídá tomu,že musím psát,a to nejlépe ještě do konceptu...ano,tak mě to život naučil,nestydím se za to a budu v tom i pokračovat dále,jelikož se mi to osvědčilo i z dob,když mi bylo vyhrožováno odstraněním a fyzickou likvidací,když jsem byl vystaven a stal se obětí rabování a plundrování,když jsem byl uvržen do SAMOTY,když jsem zůstal na všechno a ve všem SÁM.....ale osvědčilo se mi to i v době,kdy po tom všem,mi byl navrhut SMÍR v domnění,že bude vše ZAPOMENUTO...

P.S.  Z přetrvávajících zdravotních důvodů není moje motorika ještě úplně vpořádku, v souvislosti s vkládáním myšlenek skrz klávesnici na "papír", a tak to může někdy působit diletantsky, až komicky  :-(

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.