Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tak tohle vážně nevymyslíš, to by i Pat & Mat řekli jenom ... a je to ...

30. 03. 2017 9:24:02
Ceny vstupenek do „ sektoru hostí „ budou pro fanoušky brněnské Komety, za trest, o 280,- Kč dražší, než pro domácí. Tak bylo rozhodnuto před prvním semifinálovým utkáním v Hradci Králové. Proč ? To nikdo racionálně nevysvětlil.

I přes to, že oba dva sektory na stání fanouškovských táborů ve Fortuna Areně v Hradci Králové dělí jenom několik metrů od sebe, tak domácí zaplatí 170,- Kč a hosté zaplatí 450,- Kč. Pochopitelně, že to značně rozladilo fanoušky Komety. O to větší bylo fanouškovské rozladění v okamžiku, kdy generální manažer Hradce Králové, pan Aleš Kmoníček, vydal tak duchaplné prohlášení, nad kterým do slova a do písmene zůstává rozum stát. Takže důvodem, tímto diskriminačním, neférovým a nekorektním rozhodnutím prý, podle hradeckého manažera Aleše Kmoníčka, byl zámysl nastavit stejné podmínky pro hradecké fanoušky, kteří zaplatí v Brně za lístek na stání 450,- Kč....jak se s oblibou říká ... TAK TOHLE VÁŽNĚ NEVYMYSLÍŠ ... Pochopitelně tento argument u fans-Komety neobstál a zcela logicky se nabízí pokračování této matematické anabáze po příjezdu do Brna ... dobrá tedy, my jsme měli v Hradci vstupné dvojnásobné oproti zbytku stadionu, a tak tedy to máte hradečáci v Brně, ne za 450,- Kč, ale rovnou za „ tisícovku „ .

Všichni, kteří se celý život tzv. „ motají“ okolo hokeje, ať už samotní hráči, a nebo reportéři, či novináři, se jednoznačně shodují na tom, že nikdy a nikde, se s tímto ještě nesetkali. Ještě byla ze strany ČT snaha o získání podrobnějších a detailnějších informací, a tak před zahájením zápasu se odehrával rozhovor na kameru s manažerem Alešem Kmoníčkem, se snahou zjistit opravdové a racionální důvody celé té transakce s cenou vstupenek na utkání. No, ono to mělo k rozhovoru hodně daleko, protože dotazovaný řekl, že všechno již uvedl v tisku, a tak nemá důvod se opakovat na kameru ... A JE TO ! ...

Já kupuji rohlík za 2,- Kč, ale ty jsi z jiného města, tak za něj zaplatíš 5,- Kč...typický Kocourkov u nás, a už dokonce i ve sportu, kde by se spíše očekávalo jednání v duchu FAIR-PLAY. Ve finále tomu nasadil korunu svým prohlášením, marketingový ředitel Mountfieldu, pan Petr Picka, že systém cenotvorby vstupenek pro hosty používají, aby vytvořili stejné cenové podmínky pro hradecké fanoušky, ale hlavně, že na základě jejich letitých zkušeností s těmito vypjatými semifinálovými zápasy jim značně stoupají náklady vzhledem k počtu fanoušků. Proč marketingový ředitel Petr Picka lže ? Jaké letité zkušenosti ? Jak dlouho je Hradec Králové v extralize ? Jaké zvyšující se náklady ? Vždyť letos jsou hradečáci teprve prvně v semifinále extraligy. Pokud těmi zvyšujícími se náklady bylo myšleno posílení pořadatelské služby, což se také, tak nějak šušká, že všechno to mělo důvod, a sice strach z toho, že by brněnské fanoušky tzv. „ neukočírovali „ , a tak šlo o to, jejich fans odradit cestou nastavením nehorázného vstupného ... jak krátkozraké, vždyť ten, kdo bude za každou cenu jet fandit, ale i tzv. "fandit" Kometě, tak si tu cestičku do té jámy lvové nějak určitě najde, aby se tam patřičně seberealizoval a vyřádil. Navíc samotné prohlášení od zástupce takové renomované firmy, obchodní společnosti, jakou je Mountfield, která má miliónové obraty, o obavy ze zvyšujících se nákladů v řádech tisícovek za posílení pořadatelské služby ?... tak to je víc, jak trapné... holt by museli manažeři na kole štěstí , u Bédy Trávníčka, upravit procenta slev, aby to jejich obchodní společnost nepoložilo a zůstala tzv. „ na svejch“.... takže tedy,v Kocourkově sportu zdar a naší hokejové extralize obzvlášť.

Autor: Ivo Panuš | čtvrtek 30.3.2017 9:24 | karma článku: 17.80 | přečteno: 871x

Další články blogera

Ivo Panuš

I přes tu skutečnost, že jsme značně ateistickým národem, co si budeme nalhávat, ...

...tak výstavu liturgických oděvů a předmětů lze považovat za zcela ojedinělou a unikátní. Jedná se o velice zajímavý nápad z oblasti kultury, kdy se nám nabízí seznámit se s módními trendy liturgického oblečení.

27.6.2017 v 17:21 | Karma článku: 8.79 | Přečteno: 385 | Diskuse

Ivo Panuš

Co jsme se nafňukali, že nám bolševik zakazoval chodit do kostela a být věřícími.

A teď ? Tu možnost tady máme, ale stejně se svato-stánkům vyhýbáme obrovským obloukem a uznáváme pouze Velikonoce a Vánoce. Je celá řada dalších církevních svátků, které bychom měli ctít, alespoň z kulturně-historického hlediska.

26.6.2017 v 2:39 | Karma článku: 14.91 | Přečteno: 572 | Diskuse

Ivo Panuš

Vymírá profese řidič kamiónů, kde platí … jednou nohou v hrobě, a druhou nohou v kriminále

... tak by se nechalo charakterizovat, stále u nás, tak nedoceňované povolání, řidič kamiónů, které by se nechalo považovat, ne za povolání, ale za poslání ... při kterém se velice často balancuje na tenké hraně života a smrti ...

2.6.2017 v 13:33 | Karma článku: 13.93 | Přečteno: 690 | Diskuse

Ivo Panuš

… naše politická scéna … quo vadis ? … porušujíc nejvyšší zákon této země, Ústavu ČR …

... kdy z jedním ze základních práv je i právo na informaci. A my, jak nás označujete, obyčejní lidé, tuto informaci nemáme, protože stále dokola hrajete podle starého scénaře a relevantní informace nám záměrně tajíte.

17.5.2017 v 8:25 | Karma článku: 16.79 | Přečteno: 498 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Tomáš Vyoral

Redaktorka provokuje na Mácháči v burkinách. Zamachruje taky bikinami u Saúdů?

Redaktorka chtěla poukázat na xenofobii Čechů. Snažila se sebevíc, leč zůstalo jen u jejích hloupě sebestředných stesků, které si protiřečí i s jí natočeným videem. Dovolím si rovněž pochybovat, že by si pamatovala desítku citací.

22.7.2017 v 10:11 | Karma článku: 19.17 | Přečteno: 131 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Chesterton neuvěřitelně aktuální

Výběr z citátů konzervativního myslitele Gilberta Keitha Chestertona (1874-1936), které znějí 81 let po jeho smrti neskutečně aktuálně.

22.7.2017 v 8:00 | Karma článku: 12.84 | Přečteno: 205 | Diskuse

Vladimír Havránek

Čeští vojáci v Pobaltí?...samo že ano, ruský medvěd nezná hranic!

Jen zírám, kolik se tu vyrojilo bojovníků proti naší účasti v Pobaltí. Pokud by ruský medvěd zpozoroval, že nějaká hranice se kterou sousedí je méně chráněná, učiní obrovskou nenávist proti jeho občanům a území zaberou!

21.7.2017 v 21:48 | Karma článku: 23.14 | Přečteno: 826 | Diskuse

Petr Bajnar

Příběh „neúspěšného" vysokoškoláka

Žijeme v době, kdy zejména vzdělanější části populace vládne „kult úspěchu“. Knihkupectví jsou plná knih obsahujících rady, jak dosáhnout v životě a kariéře co nejvyšší postavení.

21.7.2017 v 17:48 | Karma článku: 24.06 | Přečteno: 902 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze audioknihy „Sense and Sensibility“ od Jane Austen

Kdo by neznal rozumnou Elinor, emocionální Mariane a roztomilou Margaret, sestry Dashwoodovy? Ano, tři dcery paní Dashwoodové z románu „Sense and Sensibility“. A co si dát knihu pro změnu v angličtině v MP3 v podání rodilé mluvčí?

21.7.2017 v 17:01 | Karma článku: 7.87 | Přečteno: 119 | Diskuse
Počet článků 170 Celková karma 13.59 Průměrná čtenost 720

... žít a zůstat v životě úplně sám v samotě,to není úplně nejvhodnější a nejšťastnější,ale ne vždy o tom rozhodujeme my sami,někdy jsme dokonce bez šance postaveni tzv. před hotovou věc ... a tečka ...a toto mají zvířata geneticky v sobě zakódované,a proto žijí ve smečkách,různých společenstvech,pospolitostech a symbiózách ...... káždý z nás,bez rozdílu toho v jaké své momentální životní situaci se nachází, to má na tomto světě na určitý čas všechno pouze a jenom propůjčené ... ... ten,kdo si to již uvědomil,a i se podle toho tak již chová,přemýšlí a uvažuje,patří mu za to tedy i poděkování ... ... ten,kdo je pomalejší,tak se k tomuto prokouše...po čase také,a budiž všem tyto články návodem,slabikářem,pomůckou,příručkou  ... může nastat situace,že některé myšlenky, prezentované v článcích, v někom z Vás vyvolají nepříjemný a negativní pocit,který je označován,jako VZTAHOVAČNOST,ale mohu Vás uklidnit,protože pokud by u Vás tato situace,nastala,tak se jedná o SVĚDOMÍ...

...život mě naučil,že nejnebezpečnější a nejbezpečnější zároveň, jsou zbraně : -lidský jazyk -tužka -papír ... nakonec ne jednou jsem se stal terčem posměchů,ironických poznámek,zesměšňování a ponižování,že moje IQ a schopnost komunikovat,odpovídá tomu,že musím psát,a to nejlépe ještě do konceptu...ano,tak mě to život naučil,nestydím se za to a budu v tom i pokračovat dále,jelikož se mi to osvědčilo i z dob,když mi bylo vyhrožováno odstraněním a fyzickou likvidací,když jsem byl vystaven a stal se obětí rabování a plundrování,když jsem byl uvržen do SAMOTY,když jsem zůstal na všechno a ve všem SÁM.....ale osvědčilo se mi to i v době,kdy po tom všem,mi byl navrhut SMÍR v domnění,že bude vše ZAPOMENUTO...

P.S.  Z přetrvávajících zdravotních důvodů není moje motorika ještě úplně vpořádku, v souvislosti s vkládáním myšlenek skrz klávesnici na "papír", a tak to může někdy působit diletantsky, až komicky  :-(

 

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.