Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fšechno je to vo lidech …

24. 03. 2017 9:54:07
... ale úplně katastrofický scénář však nastává, až tehdy, když kompetence se dostanou do rukou těm, co mají rychlejší hubu, než mozek ...

... dnes to nebude vůbec moc dlouhé, nejspíš to bude jenom taková glosa, přesně v duchu tradiční filmové hlášky... nebudeme se pouštět do žádných složitých akcí ... Ale na opětovný RESTART, už druhý v pořadí, bohužel, by to mohlo stačit.

Dnes by to mělo být, tak nějak VO TOM, kam už jsme byli schopni, až zajít, kdy s hrůzou nemohu vypudit ze sebe myšlenky, či dokonce otázky o tom ... Kam ? Kam, až to necháme zajít ? Kdy nastane ten okamžik, že bude opravdu platit ... TAK TOHLE UŽ JE VÁŽNĚ PŘES ČÁRU ? Někdo možná namítne, že jsem „ outlocitnej „ , a že moje starosti by chtěl mít, protože se nezúčastňuji nekonečného, ale hlavně nic neřešícího, sociálního lynčování politiků, ministrů, poslanců, senátorů. Stejně tak mým prohřeškem je i to, že se nesnažím radit politickým „ špičkám“, kdy je úplně jedno jestli fouká ze západu, či z východu, akorát si neodpustím, že šťourání se v tom, když FOUKÁ ZE SEVERU, a teď zcela jistě nemám na mysli EVROPU, ale beru to, jak se v dnešní moderní době používá ... V GLOBÁLNÍM MĚŘÍTKU ... tak to bych se, já osobně, a to je můj názor, pěkně prosím, opravdu NEPOUŠTĚL DO ŽÁDNÝCH SLOŽITÝCH AKCÍ.

Ale to jsem uhnul, a to jsem nechtěl, dnes tedy určitě ještě ne ... o situaci u nás, že pokud chci slyšet něco pravdivého z médií, tak si v TV pustím sport ... to, až někdy příště, v rámci svých možností.

Dovoluji si, připíchnout dva odkazy, které mají hodně společného, i když to tak na první pohled nevypadá. Jedná se o situace, které čekají jednou každého z nás, tedy přesněji, situace čekající na každého z nás. V tomto jsme si naprosto rovni ... boháč, chudák, miliardář, žebrák, bezdomovec, sportovec, invalida ... a teď možná budu ve Vašich očích moralistou typu Mirek Dušín, a nebo Kája Mařík, ale můžete mi věřit, že i za tu největší hromadu peněz si svoje zdraví nepořídíte. A tak, když v TV reklamách se mě ten vousatý pán, co je někde pod palmou, na ostrově, nebo se prohání po pláži na koni, ptá proč ještě nejsem v klubu miliardářů, to jako že nemám vsazeno a už po zítří, a nebo dokonce už zítra, se zase losuje... Tak mu ve vší slušnosti a počestnosti odpovídám... Nejsem v klubu miliardářů, protože by mi to bylo stejně k hovnu !!! Jedná se tedy o situace, které se týkají lidského skonu, tedy smrti. Lidská smrt a všechno co se kolem toho točí a odehrává, kdy to zcela jistě nejsou příjemné záležitosti, leč nevyhnutelné, to by zcela jistě mělo být TABU, a sice ve vší úctě, počestnosti, v rámci etiky, důstojnosti ... A proto nechápu, nerozumím, ani jsem nepochopil, proč byl vyroben a dokonce i zveřejněn tento článek.

https://www.krimi-plzen.cz/a/hasici-zasahovali-v-krematoriu/

To není ani článek, to je několik souvětí, které tomu tzv. „ daly na frak“ . Doslova mě mrzí, že tuto informaci, která není vůbec informací, protože se v konečném důsledku vlastně nic nestalo, jak se dozvídáme, pustili ven. Teď si dovolím použít jinou filmovou hlášku, a sice ... kde soudruzi z NDR udělali chybu ... Protože, až na tento nechutný úlet, do této doby, se vždycky jednalo o aktuální, vyvážené, zásadní, konkrétní a důležité informace o tom co se v regionu děje. Nakonec to i můžete posoudit, že určitě nechci nikoho obhajovat. Ale je zcela neodpustitelné to, že se dozvídám, že v krematoriu v Klatovech hořelo, protože unikl a způsobil to spalující se lidský tuk, ale vlastně nehořelo, protože se to lokalizovalo ručními hasícími přístroji. Jednoduše řečeno...úplně zbytečná informace, ovšem značně nechutná.

Co se týká druhého příspěvku, zde bych se vůbec nebál označit za hyenismus,cynismus, morbidnost a snad i genocidu proti lidskosti... ani nenalézám pro to žádná patřičná slova, fakt z toho nemohu... Ani o tom nijak víc nebudu polemizovat, protože opět je to nehorázná a nechutná záležitost.

http://bleskove.cz/zpravy/7165-neskutecna-zhovadilost-televize-pustila-falesnou-zpravu-o-umrti-spinarove

Co si, ale neodpustím, na závěr ? Že tato mince, nebo chcete-li tyto dvě mince, tyto články, mají pochopitelně i druhou stranu. Bohužel, opět tu nechutnou. Bylo by zbytečné se zmiňovat, že výše uvedené odkazy prolétly a přistály na všech možných a existujících, jak se dnes moderně používá, sociálních sítích. No a to nastalo peklo č.2 ... diskuze a komentáře ... jsem doslova zděšen, že místo aby se k tomu vyjadřovali čtenáři racionálně, tak to bylo tzv. „ pole neorané “ pro nechutné komentáře a morbidní „vtípky“, narážky, srandičky.... nakonec, jak už jsme na toto zvyklí ... já tomu říkám a nestydím se za to, že jsem v tomto případě sprostý ... melou se tam samá hovna ...

Chtěl bych paní Věře Špinarové, věřím, že i většina Vás, milí kolegové blogeři, popřát její brzké uzdravení, ale hlavně by se měla už šetřit, s ohledem na její zdravíčko. K tomu přání nelze snad, ani neposlat její excelentní provedení písničky, kdy při poslechu má člověk ... husinu ... po celém těle a název té písničky je naprosto výmluvný ... JEDNOHO DNE SE VRÁTÍŠ ...

Autor: Ivo Panuš | pátek 24.3.2017 9:54 | karma článku: 8.61 | přečteno: 228x

Další články blogera

Ivo Panuš

Je Tomáš Rosický sparťanský mazánek, a nebo to má být projev kultu osobnosti ve Spartě ?

Obyčejné protěžování, a nebo tzv. „ prdelkování“, či snad dokonce opatrné našlapování, aby neměl přes cestu stébélko ? Každopádně to je kapitální eufórie, že Rosický dal, po 17-ti letech odmlky, v rudém triku Sparty....góóóóól...

11.9.2017 v 19:22 | Karma článku: 23.84 | Přečteno: 748 | Diskuse

Ivo Panuš

Kopne si David Lafata ve Spartě ještě do balónu, i po jeho hostování ve Všechnopárty ?

Za normálních podmínek, svobody slova a projevu, bez hrozby cenzury a perzekuce, za to co proneseme veřejně skrz média, tak tedy za těchto podmínek, by obavy nemusely být vůbec na místě. Ale i tak, kdo by dával za Spartu góly ?

9.9.2017 v 1:50 | Karma článku: 33.36 | Přečteno: 2161 | Diskuse

Ivo Panuš

Tradiční dilema Jaromíra Jágra, kde letos budu hrát, tak to připomíná spíše už kovbojku …

...a není se čemu divit, jelikož se příliš špekuluje a kombinuje, tak je z toho motanice, až se to celé překombinuje. Otázkou zůstává jestli se už neprošvihnul ten správný čas, kdy opustit hokejový mejdan a zavřít za sebou dveře.

6.9.2017 v 3:27 | Karma článku: 17.00 | Přečteno: 698 | Diskuse

Ivo Panuš

Tak ona se nám naše milostivá politická vrchnost, za ty řecké kříže, na Lidl zlobí ...

..., ale že Kaufland hanobí naší vlajku, šlape po státním symbolu ČR, to jim nevadí ...milostivá vrchnosti, prosím, už se k něčemu podobnému radši nevyjadřujte, a už vůbec ne ve smyslu, že odsuzujete to pokrytectví ...

3.9.2017 v 5:27 | Karma článku: 22.03 | Přečteno: 1275 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Josef Nožička

Česká miss, turecká miss a saúdskoarabská miss

Soutěže ženské krásy mají v mnoha zemích světa jak řadu obdivovatelů, tak i odpůrců. V některých zemích však při těchto soutěžích nemusí být krása to rozhodující, co rozhoduje o vítězství.

24.9.2017 v 11:10 | Karma článku: 7.24 | Přečteno: 189 | Diskuse

Josef Prouza

Když u nás ženy takové...

...tu naše drahá vlast, vlast naše zachráněna!“ zapěl jsem si s Oskarem Nedbalem při poslechu rozhovoru s mladou českou studentkou, co se proboxovala až na americkou Stanfordskou univerzitu. Pak mi dobrá nálada umrzla.

24.9.2017 v 10:04 | Karma článku: 19.37 | Přečteno: 259 | Diskuse

Jakub Kouřil

Dvě velké evropské drogy Alkohol a Křesťanství

Jejich první dealer, zemřel na kříži ................................................................

24.9.2017 v 9:30 | Karma článku: 6.08 | Přečteno: 310 | Diskuse

Karel Ryšán

Proč?

Blackout je něco strašného. Dovedete si vůbec představit, že v jednadvacátém století zhasnou na rozsáhlém území všechna světla, zastaví se vlaky, metro, vypnou lednice a potemní nemocnice? Bez elektřiny nemůžeme existovat.

24.9.2017 v 9:23 | Karma článku: 14.12 | Přečteno: 229 | Diskuse

Irena Aghová

Společnost: O škodlivosti stresu

Téměř denně a několik let se stále hovoří, píše a diskutuje o škodlivosti stresu a lidé jsou nabádáni, aby se mu bránili a čelili mu. Ale co když právě to nabádání způsobuje stres?

24.9.2017 v 5:34 | Karma článku: 6.00 | Přečteno: 124 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 20.17 Průměrná čtenost 744

... žít a zůstat v životě úplně sám v samotě,to není úplně nejvhodnější a nejšťastnější,ale ne vždy o tom rozhodujeme my sami,někdy jsme dokonce bez šance postaveni tzv. před hotovou věc ... a tečka ...a toto mají zvířata geneticky v sobě zakódované,a proto žijí ve smečkách,různých společenstvech,pospolitostech a symbiózách ...... káždý z nás,bez rozdílu toho v jaké své momentální životní situaci se nachází, to má na tomto světě na určitý čas všechno pouze a jenom propůjčené ... ... ten,kdo si to již uvědomil,a i se podle toho tak již chová,přemýšlí a uvažuje,patří mu za to tedy i poděkování ... ... ten,kdo je pomalejší,tak se k tomuto prokouše...po čase také,a budiž všem tyto články návodem,slabikářem,pomůckou,příručkou  ... může nastat situace,že některé myšlenky, prezentované v článcích, v někom z Vás vyvolají nepříjemný a negativní pocit,který je označován,jako VZTAHOVAČNOST,ale mohu Vás uklidnit,protože pokud by u Vás tato situace,nastala,tak se jedná o SVĚDOMÍ...

...život mě naučil,že nejnebezpečnější a nejbezpečnější zároveň, jsou zbraně : -lidský jazyk -tužka -papír ... nakonec ne jednou jsem se stal terčem posměchů,ironických poznámek,zesměšňování a ponižování,že moje IQ a schopnost komunikovat,odpovídá tomu,že musím psát,a to nejlépe ještě do konceptu...ano,tak mě to život naučil,nestydím se za to a budu v tom i pokračovat dále,jelikož se mi to osvědčilo i z dob,když mi bylo vyhrožováno odstraněním a fyzickou likvidací,když jsem byl vystaven a stal se obětí rabování a plundrování,když jsem byl uvržen do SAMOTY,když jsem zůstal na všechno a ve všem SÁM.....ale osvědčilo se mi to i v době,kdy po tom všem,mi byl navrhut SMÍR v domnění,že bude vše ZAPOMENUTO...

P.S.  Z přetrvávajících zdravotních důvodů není moje motorika ještě úplně vpořádku, v souvislosti s vkládáním myšlenek skrz klávesnici na "papír", a tak to může někdy působit diletantsky, až komicky  :-(

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.