Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fšechno je to vo lidech …

24. 03. 2017 9:54:07
... ale úplně katastrofický scénář však nastává, až tehdy, když kompetence se dostanou do rukou těm, co mají rychlejší hubu, než mozek ...

... dnes to nebude vůbec moc dlouhé, nejspíš to bude jenom taková glosa, přesně v duchu tradiční filmové hlášky... nebudeme se pouštět do žádných složitých akcí ... Ale na opětovný RESTART, už druhý v pořadí, bohužel, by to mohlo stačit.

Dnes by to mělo být, tak nějak VO TOM, kam už jsme byli schopni, až zajít, kdy s hrůzou nemohu vypudit ze sebe myšlenky, či dokonce otázky o tom ... Kam ? Kam, až to necháme zajít ? Kdy nastane ten okamžik, že bude opravdu platit ... TAK TOHLE UŽ JE VÁŽNĚ PŘES ČÁRU ? Někdo možná namítne, že jsem „ outlocitnej „ , a že moje starosti by chtěl mít, protože se nezúčastňuji nekonečného, ale hlavně nic neřešícího, sociálního lynčování politiků, ministrů, poslanců, senátorů. Stejně tak mým prohřeškem je i to, že se nesnažím radit politickým „ špičkám“, kdy je úplně jedno jestli fouká ze západu, či z východu, akorát si neodpustím, že šťourání se v tom, když FOUKÁ ZE SEVERU, a teď zcela jistě nemám na mysli EVROPU, ale beru to, jak se v dnešní moderní době používá ... V GLOBÁLNÍM MĚŘÍTKU ... tak to bych se, já osobně, a to je můj názor, pěkně prosím, opravdu NEPOUŠTĚL DO ŽÁDNÝCH SLOŽITÝCH AKCÍ.

Ale to jsem uhnul, a to jsem nechtěl, dnes tedy určitě ještě ne ... o situaci u nás, že pokud chci slyšet něco pravdivého z médií, tak si v TV pustím sport ... to, až někdy příště, v rámci svých možností.

Dovoluji si, připíchnout dva odkazy, které mají hodně společného, i když to tak na první pohled nevypadá. Jedná se o situace, které čekají jednou každého z nás, tedy přesněji, situace čekající na každého z nás. V tomto jsme si naprosto rovni ... boháč, chudák, miliardář, žebrák, bezdomovec, sportovec, invalida ... a teď možná budu ve Vašich očích moralistou typu Mirek Dušín, a nebo Kája Mařík, ale můžete mi věřit, že i za tu největší hromadu peněz si svoje zdraví nepořídíte. A tak, když v TV reklamách se mě ten vousatý pán, co je někde pod palmou, na ostrově, nebo se prohání po pláži na koni, ptá proč ještě nejsem v klubu miliardářů, to jako že nemám vsazeno a už po zítří, a nebo dokonce už zítra, se zase losuje... Tak mu ve vší slušnosti a počestnosti odpovídám... Nejsem v klubu miliardářů, protože by mi to bylo stejně k hovnu !!! Jedná se tedy o situace, které se týkají lidského skonu, tedy smrti. Lidská smrt a všechno co se kolem toho točí a odehrává, kdy to zcela jistě nejsou příjemné záležitosti, leč nevyhnutelné, to by zcela jistě mělo být TABU, a sice ve vší úctě, počestnosti, v rámci etiky, důstojnosti ... A proto nechápu, nerozumím, ani jsem nepochopil, proč byl vyroben a dokonce i zveřejněn tento článek.

https://www.krimi-plzen.cz/a/hasici-zasahovali-v-krematoriu/

To není ani článek, to je několik souvětí, které tomu tzv. „ daly na frak“ . Doslova mě mrzí, že tuto informaci, která není vůbec informací, protože se v konečném důsledku vlastně nic nestalo, jak se dozvídáme, pustili ven. Teď si dovolím použít jinou filmovou hlášku, a sice ... kde soudruzi z NDR udělali chybu ... Protože, až na tento nechutný úlet, do této doby, se vždycky jednalo o aktuální, vyvážené, zásadní, konkrétní a důležité informace o tom co se v regionu děje. Nakonec to i můžete posoudit, že určitě nechci nikoho obhajovat. Ale je zcela neodpustitelné to, že se dozvídám, že v krematoriu v Klatovech hořelo, protože unikl a způsobil to spalující se lidský tuk, ale vlastně nehořelo, protože se to lokalizovalo ručními hasícími přístroji. Jednoduše řečeno...úplně zbytečná informace, ovšem značně nechutná.

Co se týká druhého příspěvku, zde bych se vůbec nebál označit za hyenismus,cynismus, morbidnost a snad i genocidu proti lidskosti... ani nenalézám pro to žádná patřičná slova, fakt z toho nemohu... Ani o tom nijak víc nebudu polemizovat, protože opět je to nehorázná a nechutná záležitost.

http://bleskove.cz/zpravy/7165-neskutecna-zhovadilost-televize-pustila-falesnou-zpravu-o-umrti-spinarove

Co si, ale neodpustím, na závěr ? Že tato mince, nebo chcete-li tyto dvě mince, tyto články, mají pochopitelně i druhou stranu. Bohužel, opět tu nechutnou. Bylo by zbytečné se zmiňovat, že výše uvedené odkazy prolétly a přistály na všech možných a existujících, jak se dnes moderně používá, sociálních sítích. No a to nastalo peklo č.2 ... diskuze a komentáře ... jsem doslova zděšen, že místo aby se k tomu vyjadřovali čtenáři racionálně, tak to bylo tzv. „ pole neorané “ pro nechutné komentáře a morbidní „vtípky“, narážky, srandičky.... nakonec, jak už jsme na toto zvyklí ... já tomu říkám a nestydím se za to, že jsem v tomto případě sprostý ... melou se tam samá hovna ...

Chtěl bych paní Věře Špinarové, věřím, že i většina Vás, milí kolegové blogeři, popřát její brzké uzdravení, ale hlavně by se měla už šetřit, s ohledem na její zdravíčko. K tomu přání nelze snad, ani neposlat její excelentní provedení písničky, kdy při poslechu má člověk ... husinu ... po celém těle a název té písničky je naprosto výmluvný ... JEDNOHO DNE SE VRÁTÍŠ ...

Autor: Ivo Panuš | pátek 24.3.2017 9:54 | karma článku: 8.61 | přečteno: 223x

Další články blogera

Ivo Panuš

I přes tu skutečnost, že jsme značně ateistickým národem, co si budeme nalhávat, ...

...tak výstavu liturgických oděvů a předmětů lze považovat za zcela ojedinělou a unikátní. Jedná se o velice zajímavý nápad z oblasti kultury, kdy se nám nabízí seznámit se s módními trendy liturgického oblečení.

27.6.2017 v 17:21 | Karma článku: 8.79 | Přečteno: 385 | Diskuse

Ivo Panuš

Co jsme se nafňukali, že nám bolševik zakazoval chodit do kostela a být věřícími.

A teď ? Tu možnost tady máme, ale stejně se svato-stánkům vyhýbáme obrovským obloukem a uznáváme pouze Velikonoce a Vánoce. Je celá řada dalších církevních svátků, které bychom měli ctít, alespoň z kulturně-historického hlediska.

26.6.2017 v 2:39 | Karma článku: 14.91 | Přečteno: 572 | Diskuse

Ivo Panuš

Vymírá profese řidič kamiónů, kde platí … jednou nohou v hrobě, a druhou nohou v kriminále

... tak by se nechalo charakterizovat, stále u nás, tak nedoceňované povolání, řidič kamiónů, které by se nechalo považovat, ne za povolání, ale za poslání ... při kterém se velice často balancuje na tenké hraně života a smrti ...

2.6.2017 v 13:33 | Karma článku: 13.93 | Přečteno: 690 | Diskuse

Ivo Panuš

… naše politická scéna … quo vadis ? … porušujíc nejvyšší zákon této země, Ústavu ČR …

... kdy z jedním ze základních práv je i právo na informaci. A my, jak nás označujete, obyčejní lidé, tuto informaci nemáme, protože stále dokola hrajete podle starého scénaře a relevantní informace nám záměrně tajíte.

17.5.2017 v 8:25 | Karma článku: 16.79 | Přečteno: 498 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Tomáš Vyoral

Redaktorka provokuje na Mácháči v burkinách. Zamachruje taky bikinami u Saúdů?

Redaktorka chtěla poukázat na xenofobii Čechů. Snažila se sebevíc, leč zůstalo jen u jejích hloupě sebestředných stesků, které si protiřečí i s jí natočeným videem. Dovolím si rovněž pochybovat, že by si pamatovala desítku citací.

22.7.2017 v 10:11 | Karma článku: 19.17 | Přečteno: 131 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Chesterton neuvěřitelně aktuální

Výběr z citátů konzervativního myslitele Gilberta Keitha Chestertona (1874-1936), které znějí 81 let po jeho smrti neskutečně aktuálně.

22.7.2017 v 8:00 | Karma článku: 12.84 | Přečteno: 205 | Diskuse

Vladimír Havránek

Čeští vojáci v Pobaltí?...samo že ano, ruský medvěd nezná hranic!

Jen zírám, kolik se tu vyrojilo bojovníků proti naší účasti v Pobaltí. Pokud by ruský medvěd zpozoroval, že nějaká hranice se kterou sousedí je méně chráněná, učiní obrovskou nenávist proti jeho občanům a území zaberou!

21.7.2017 v 21:48 | Karma článku: 23.14 | Přečteno: 826 | Diskuse

Petr Bajnar

Příběh „neúspěšného" vysokoškoláka

Žijeme v době, kdy zejména vzdělanější části populace vládne „kult úspěchu“. Knihkupectví jsou plná knih obsahujících rady, jak dosáhnout v životě a kariéře co nejvyšší postavení.

21.7.2017 v 17:48 | Karma článku: 24.06 | Přečteno: 902 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze audioknihy „Sense and Sensibility“ od Jane Austen

Kdo by neznal rozumnou Elinor, emocionální Mariane a roztomilou Margaret, sestry Dashwoodovy? Ano, tři dcery paní Dashwoodové z románu „Sense and Sensibility“. A co si dát knihu pro změnu v angličtině v MP3 v podání rodilé mluvčí?

21.7.2017 v 17:01 | Karma článku: 7.87 | Přečteno: 119 | Diskuse
Počet článků 170 Celková karma 13.59 Průměrná čtenost 720

... žít a zůstat v životě úplně sám v samotě,to není úplně nejvhodnější a nejšťastnější,ale ne vždy o tom rozhodujeme my sami,někdy jsme dokonce bez šance postaveni tzv. před hotovou věc ... a tečka ...a toto mají zvířata geneticky v sobě zakódované,a proto žijí ve smečkách,různých společenstvech,pospolitostech a symbiózách ...... káždý z nás,bez rozdílu toho v jaké své momentální životní situaci se nachází, to má na tomto světě na určitý čas všechno pouze a jenom propůjčené ... ... ten,kdo si to již uvědomil,a i se podle toho tak již chová,přemýšlí a uvažuje,patří mu za to tedy i poděkování ... ... ten,kdo je pomalejší,tak se k tomuto prokouše...po čase také,a budiž všem tyto články návodem,slabikářem,pomůckou,příručkou  ... může nastat situace,že některé myšlenky, prezentované v článcích, v někom z Vás vyvolají nepříjemný a negativní pocit,který je označován,jako VZTAHOVAČNOST,ale mohu Vás uklidnit,protože pokud by u Vás tato situace,nastala,tak se jedná o SVĚDOMÍ...

...život mě naučil,že nejnebezpečnější a nejbezpečnější zároveň, jsou zbraně : -lidský jazyk -tužka -papír ... nakonec ne jednou jsem se stal terčem posměchů,ironických poznámek,zesměšňování a ponižování,že moje IQ a schopnost komunikovat,odpovídá tomu,že musím psát,a to nejlépe ještě do konceptu...ano,tak mě to život naučil,nestydím se za to a budu v tom i pokračovat dále,jelikož se mi to osvědčilo i z dob,když mi bylo vyhrožováno odstraněním a fyzickou likvidací,když jsem byl vystaven a stal se obětí rabování a plundrování,když jsem byl uvržen do SAMOTY,když jsem zůstal na všechno a ve všem SÁM.....ale osvědčilo se mi to i v době,kdy po tom všem,mi byl navrhut SMÍR v domnění,že bude vše ZAPOMENUTO...

P.S.  Z přetrvávajících zdravotních důvodů není moje motorika ještě úplně vpořádku, v souvislosti s vkládáním myšlenek skrz klávesnici na "papír", a tak to může někdy působit diletantsky, až komicky  :-(

 

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.